Nissan 200SX SR20DET Wiseco stūmokliai CR 9.1-9.25 86.25mm K556M8625AP
Prekės kodas K556M8625AP
Wiseco kaltinių stūmoklių komplektas (4 vnt.) CR 9.1-9.25:1 86.25mm (+0.25mm)
Nissan 180SX, 200SX (S13, S14) - 2.0 16V (SR20DET)
Prieinamumas:0 prekių
Informacija
Product detailed specification
Bore size
86.25mm
Stroke
86.00mm
Wiseco compression ratio (CR)
OEM compression ratio (CR)
8.5:1
Dome volume (CC)
-12cm3
Compression height (CH)
32.00mm
Pin diameter
22mm