Subaru WRX STI 2.5 EJ257 Wiseco stūmokliai 99.50mm CR 9.0 K598M995AP
Prekės kodas K598M995AP
Wiseco kaltinių stūmoklių komplektas (4 vnt.) 99.50mm CR 9.0:1
Subaru Impreza WRX STI - 2.5 (EJ257)
Prieinamumas:1 prekių
Informacija
Product detailed specification
Bore size
99.50mm
Stroke
79.00mm
Wiseco compression ratio (CR)
9.0:1
OEM compression ratio (CR)
8.0:1
Dome volume (CC)
-19cm3
Compression height (CH)
30.70mm
Pin diameter
23mm